Dědinská 273
679 06 Rudice

Dřevěná okna

Vyrábíme zakázková okna. Skleněné výplně jsou z kvalitních materiálů s výbornými izolačními vlastnostmi. Můžeme vám nabídnout dvojsklo IV68, trojsklo IV78 či trojsklo IV92.
Naše okna vám též na přání vybavíme žaluziemi (jak vnitřními, tak i vnějšími), roletami či parapety (vnitřními i vnějšími).

Nevíte si rady? Nevadí, rádi vám poradíme!

IV78 s trojsklem – dřevěná okna a dveře

Dřevo je klasický materiál, který nezklame vzhledem ani vlastnostmi. Dřevo volili již naši předkové jako nejlepší variantu pro svoje domovy. V dnešní době sice existuje daleko širší výběr provedení a barev než dříve, le pořád značí dobrý vkus a rodinnou pohodu.
Dřevěná okna jsou vyráběna ze čtyř- nebo třívrstvého lepeného hranolu 78 mm osazená izolačními trojskly se vyznačují výbornými tepelně izolačními schopnostmi . Standardně instalované středové i vnitřní naléhávkové těsnění zabezpečuje vysokou odolnost oken proti zatékání, kvalitní celoobvodové kování ROTO (včetně mikroventilace i pojistky proti chybné manipulaci) umožňuje jejich velmi snadné a pohodlné užívání.
Povrchová úprava (v široké barevné škále) je prováděna vysoce kvalitními lazurami či krycími vodou ředitelnými barvami , rámové termookapnice s přerušeným tepelným mostem, jakož i falcovou část křídla či rámu ochraňující křídlové okapnice významně přispívají k prodloužení životnosti celého výrobku.

Ukázka dřevěných oken: